EtusivuYhteystiedot

Yhteystiedot

+358 207 764 220
myynti@itr-finland.com

Kokkola
Vasarakuja 21
67100 Kokkola

Jonne Asplund – Myyjä, Kokkola
+358 207 764 225
jonne.asplund@itr-finland.com

Seppo Autio – Myyjä, Kokkola
+358 207 764 224
seppo.autio@itr-finland.com

Ben Kinnari – Myyjä, Kokkola (vuorotteluvapaalla 21.10.2022 saakka)
+358 207 764 223
ben.kinnari@itr-finland.com

Frans Backman – Kenttämyyjä, Kokkola
+358 207 764 227
frans.backman@itr-finland.com

Espoo
Juvantasku 3
02920 Espoo

Dick Grönberg – Myyjä, Espoo
+358 207 764 226
dick.gronberg@itr-finland.com

Miika Nyrö – Kenttämyyjä, Etelä-Suomi
+358 207 764 222
miika.nyro@itr-finland.com

Mari Huuki – Myyntijohtaja
+358 207 764 221
mari.huuki@itr-finland.com

Tomi Luomala – Operatiivinen johtaja
+358 207 764 210
tomi.luomala@itr-finland.com

Matti Hautala – Työnjohtaja
+358 207 764 213
matti.hautala@itr-finland.com

Jussi Nisula – Työnjohtaja kokoonpano
+358 207 764 214
jussi.nisula@itr-finland.com

Markus Jansson – Toimitusjohtaja
+358 207 764 201
markus.jansson@itr-finland.com

Teija Valjus – Kirjanpitopäällikkö
+358 207 764 203
teija.valjus@itr-finland.com

Anki Wentin – Reskontra
+358 207 764 204
anki.wentin@itr-finland.com

Niko Korhonen – Järjestelmäasiantuntija
+358 207 764 202
niko.korhonen@itr-finland.com

Rickard Sundelin – Tuotepäällikkö ja
Suunnittelija, telaketjusovellukset
+358 207 764 211
rickard.sundelin@itr-finland.com

Jyrki Övermark – Pääsuunnittelija, telaketjusovellukset
+358 207 764 212
jyrki.overmark@itr-finland.com

Natalia Wargh – Hankinta
+358 207 764 207
natalia.wargh@itr-finland.com

Tuomo Holm – Hankinta ja kehitys
+358 207 764 206
tuomo.holm@itr-finland.com